Sponsor Reklam


tozlu tesettür eşofmanlar

Tozlu Giyimde Yeni Çıkan Tesettür Eşofmanlar Kaç Lira?

tozlu tesettür eşofmanlar

Tozlu giyim tesettür eşofmanlar kategorisinde stokları tazelemeye devam ediyor. Sezonun modasını takip eden, yürüyüş ya da koşu ile de olsa bir nebze sağlıklı yaşam sporu yapan ve sokak modası sever tesettürlü hanımlar için vazgeçilmez tesettür eşortmanları tozlu giyim tesettür kategorisi arasında bulabilirsiniz. Peki tozlu giyimde yeni çıkan tesettür eşofman takımları ne kadar?

Tozlu Giyimde Yeni Çıkan Tesettür Eşofmanlar Kaç Lira?

tozlu indirimli tesettür eşofman takımları fiyatı 30 liradan başlayarak 100 liraya kadar çıkıyor. Tozlu tesettür eşofman takımı modelleri kaç lira? tozlu tesettür eşofman fiyatları şuan 30-45-89-99 lira indirimli etkiket fiyatlarıyla satışa sunulmuş. online olarak internetten güvenli bir şekilde tozlu com’dan bu rahat ve kullanışlı tesettür eşofman modelleri çok kolay bir şekilde satın alınabiliyor.

Tozlu Giyim’in Yeni Çıkan Tesettür Eşofman Modelleri

Yılın modası sweatshirt, t-shirt ve kapalı eşofman takımları üzerine baskılı desenler, tozlunun eşofman takımlarında da görülebiliyor. Vav desenli, armalı, New York yazılı, Cool yazısı baskılı, hummel ok işaretli, vavlı eşofmanlar, 2016 ilkbahar yaz sezonunda tozlu tesettür aşortman modelleri arasında yerini alıyor.. ayrıca tozluda; cepli, kapşonlu, etekli, pantolonlu, elbise eşofmanlar ve önü fermuarlı tesettür eşofman çeşitleri olduğunu da hatırlatmak isteriz.. genellikle siyah ve lacivert tesettürlü eşofmanları olan tozlu giyimin gri melanj, füme gri, neon pembe, fosforlu yeşil, kırmızı üstlü ve gold varak baskılı detayları olan eşofman modelleri de bulunabiliyor..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın