Sponsor Reklam


tozlu giyim tesettürlü eşofman takımları 60 liradan başlıyor

tozlu giyim tesettür eşofman takımı elbise eşortmanlar

tozlu giyim tesettür eşofman takımı modelleri yeni sezonda, hem uygun fiyatlı hem de ikili, kap tunikli, kapşonlu elbise eşortmanlar olarak ikili ve tekli çeşitleriyle beğeni topluyor.

tozlu giyim tesettürlü eşofman takımları 60 liradan başlıyor

Tesettürlü hanımların bir derdi de halka açık mekanlarda spor yapacakları zaman, ya da sıradan bir gündelik yürüyüşte giyilebilecek spor kıyafet çeşitliliğinin az olması. Spor eşofman takımları genellikle üstleri kısa olduğundan kalça ve bacakları olduğu gibi açıktan bırakıyor. Sweatpant denen eşofman altı pantolon kısımları da zira tesettürlüler için pek de uygun kesimlerde olamayabiliyor çoğu zaman. Nedeni de dar kesimli olmaları. Bu soruna bir çare de tozlu giyim tesettür eşofman takımı kategorisi getiriyor. Tozlu tesettür kategorisinden ulaşılabilen tesettürlü eşofman takımları arasında, pantolona ve eşofman altlarına sıcak bakmayanlar için etekli ve bol pantolonlu tesettür eşortman takımları da bulunabilmektedir. Ayrıca son yılların gözdesi eşofman kumaşından üretilen elbise eşortman modelleri de tozlu giyim online üzerinden satın alınabiliyor.

Genellikle ikili olarak satılan yeni sezon tesettür eşofmanlar, spor tesettür giyime yönelik kapşonlu, önü fermuarlı ve sweatshirt modellerinde satın alınabiliyor. fiyatı 200 liradan 50 liraya inen tozlu giyim tesettür eşofman takımı ve elbise eşortmanların fiyatları 70 liraya kadar çıkıyor.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın