Sponsor Reklam


Tozlu Giyim Tesettür 2016 İlkbahar Yaz Sezonu

Tozlu Giyim Tesettür 2016 İlkbahar Yaz Sezonu

Tozlu Giyim Tesettür 2016 İlkbahar Yaz Sezonu

Tozlu giyim tesettür modellerinde indirimlere yer verirken aynı zamanda 2016 ilkbahar yaz sezonu ürünlerine de yumuşak bir geçiş yaptı. Sezon sonu uygun fiyatlı tesettür ürünleri ile beğeni toplayan tozlu tesettür giyim modellerinin yeni sezon modellerinde de fiyatlar beklendiği gibi uygun fiyatlı ve indirimli tesettür giysileri oldu.. 14,99 liradan 79,99 liraya uzanan bir fiyat skalasında birbirinden şık ve zarif tesettür giysileri bulunabiliyor. Hal böyle olunca, diğer yeni sezon tesettür markalarının uçuk fiyatlı elbise, kap, yelek, hırka, ceket ya da tunik modellerine bir ton para bayılmaya da gerek kalmıyor 🙂

Spor tesettür giyim kombinlerine uygun parçaların yanı sıra, şehirli kadının kozmopolit yaşam stiline uygun rahat ve şık modern kapalı giyim modelleri de tozlu giyim tesettür 2016 ilkbahar yaz koleksiyonlarında bulunabilmekte..

İlkbahar ve yaz mevsimlerinin; söz, nişan. düğün ve mezuniyet mevsimi olması hasebiyle, abiyelerin de yeri elbette ki çok önemli bir yer almakta tozlu tesettür giyim çeşitleri açısından. uygun fiyata bol çeşit yelpazesine sahip tesettür abiye modellerini de tozlu tesettür giyim kategorilerinden inceleyebilirsiniz..

önü açık uzun yelekler, beli bağcıklı tunikler, taze bir baharı andıran çiçekli yazlık tesettür elbiseler, ilkbahar yaz renklerinde biyeli tunikler, uzun elbise tunik modelleri, 49,99 lira gibi ucuz fiyata feraceler, yazlık tesettür bluz, kap ve pardüse modelleri de yine tozlu giyim 2016 ilkbahar yaz tesettür koleksiyonları arasında %70’e varan indirimli fiyatıyla incelenebilir..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın