Sponsor Reklam


2016 tozlu yeni sezon abiyeler

Tozlu Giyim İndirimli Davet Mezuniyet Elbiseleri

2016 tozlu yeni sezon abiyeler

Tozlu Giyim Mezuniyet Elbiseleri Davet Düğün Kıyafetleri Mayıs ayının girmesiyle çoğumuzda bir telaş bir arayış başladı. Mezuniyet gecesi tarihleri henüz belli olmamış olsa da, söz/nişan merasimleri, kına gecesi, düğünler ve diğer özel gün davetleri için abiye elbise seçimleri yapmaya çalışıyoruz. Abiye kıyafetler eğer birer assolist değilsek de genellikle bir iki kez giyildikten sonra pek de giyilmeyen tek kullanımlık ürünler olduğundan, her davet ve özel günde farklı pahalı abiye elbise giyemeyeceğimize göre çok zengin değilsek daha uygun fiyatlısını ve indirimlisini arıyoruz doğal olarak..

Bugünkü yazımızda tesettürlü bayanlara değil, açık bayanlara göre tozlu giyim mezuniyet elbiseleri ve tozlu giyim elbiseleri arasından özel gün, söz, nişan, davetli ve düğün kıyafetleri yayınlıyoruz. Abiye kıyafet arayanlar için yeni sezonunda 29.99 liradan başlayıp 399.00 liraya kadar uzanan fiyatlarıyla tozlu abiye elbise modellerinden sizler için seçtiklerimiz..

Tozlu Giyim 2016 Abiye Elbise Modelleri

Bu yazıda gördüğünüz Tozlu giyimin 2016 yaz sezonuna ait olan açık abiye elbise fiyatları 30 lira ile 400 lira arasında.. straplez, simli, maksi abiyeler, önü kısa arkası uzun, dantelli, kısa mezuniyet elbisesi, blok renkli, güpürlü, balık model, kalp yaka, prenses abiye, kabarık elbise, yaka detaylı dekolteli abiyeler ve dahası..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın