Sponsor Reklam


Tesettür Sultan Abiye Elbise Modelleri Mevra’da

Sultan abiye modelleri ve sultanların giydiği elbiseleri arayanlar yeni sezonda Mevra butik’e bir uğrasın, çünkü Muhteşem Yüzyıl’daki hürrem sultan kıyafetlerine benzeyen alaturka abiye modelleri, Mihrimah sultan elbiseleri, Kösem sultan abiyeleri en yeni moda çeşitleriyle Mevra giyimden temin edilebiliyor. Hürrem sultan elbiseleri nerede satılır diyenler için bir tiyo olsun bu da bizden size..

2016 sultan abiye elbise modelleri, Mevra Giyim yeni sezon koleksiyonunda bolca mevcut..

İlkbaharla birlikte katılacağımız düğün ve davetler için kıyafet telaşı da başlamış bulunmakta. Nişan kıyafeti, kınalık, mezuniyet kıyafeti ya da davetliyseniz ve abiye davet elbisesi arıyorsanız şimdi paylaşacağım yeni sezon abiye elbise modelleri kesinlikle ilginizi çekecek. Kişiye özel tasarım yapan haute couture butiklerin seri üretim yapan tesettür butikler biliyorsunuz ülkemizde birkaç senedir çok popüler. Mevra markası da bu tesettür butiklerden biri.

Mevra pelerinli abiye

Mevra 2016 ilkbahar yaz yeni sezon koleksiyonundan Sevde tesettür abiye.. İçi pul kaplı kalem elbise üstünde bel kısmında korsajıyla beraber etek pelerini mevcut. Mevra butiğin bu güzel tesettür abiyesinin fiyatı 685 lira.

mevra yeni sezon sevde abiye elbise somon

Mevra 2015/2016 kış sezonunda özellikle tunikleri, kadife elbiseleri, trençkotları ve elbiseleri ile beğeni toplamıştı. Mevra şimdi de 2016 ilkbahar yaz yeni sezonuna ışıltılı bir tesettür abiye elbise koleksiyonuyla giriş yaptı. Diğer sezonlardaki tesettür abiyelerinden farklı olarak Mevra yeni tasarladığı abiye elbiselerinde sultanları kıskandıracak modeller ortaya çıkarmış. Söz, nişan, düğün ve mezuniyet geceleri için çeşit eşit abiye kıyafet bulabilirsiniz bu kreasyonda. Mevra 2016 ilkbahar yaz abiye koleksiyonunun en çok ilgi çeken parçaları yine ilgi çeken sultan isimleri konulan Mahitab, Kösem ve Mihrişah tesettür abiye modelleri..

2016 Tesettür Sultan Abiye Elbise Modelleri

Kuyruklu, jakarlı, pelerinli, brokar tesettür abiyeler son derece iddialı bir çıkışla yeni sezona “merhaba” diyor..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın