Sponsor Reklam


setrms ucuz pardesü modelleri

Setrms Sezon Sonu İndirimli Pardesü Modelleri 2017

setrms ucuz pardesü modelleri

Setrms sezon sonu indirimli pardesü modelleriyle beğendiği modeli yüksek fiyatı sebebiyle alamayan tesettürlü hanımlara büyük bir fırsat sunuyor.Yaz sezonunun en şık pardesü modellerinin yer aldığı sezon sonu indirimlerinde farklı beğenilere hitap eden farklı renklerde ve kesimlerde parçalara rastlıyoruz.

setrms kruvaze yaka pardesü

Düz kesim pardesülerin yanında asimetrik kesimli pardesülerin de bulunduğu Setrms sezon sonu ürünlerinde zengin renk yelpazesi dikkatlerden kaçmıyor.Genç ve orta yaştaki bayanların zevkine göre tasarlanmış pardesüler,%50 indirimli fiyatlarıyla yüzleri güldürüyor.

setrms indirimli pardösü modelleri

Tek renk pardesülerin yanında ikili hatta üçlü renk kombinasyonlu blok renkteki pardesülerin de yer aldığı Setrms’te modellerin fiyatları 155 TL-359 TL aralığında değişiyor.Yüksek fiyatlı olanlar trençkot formundaki pardesüler ve abiye pardesülerden oluşuyor.

setrms abiye pardesü modelleri

Desenli jakar abiye pardesüler,düğün.nişan gibi özel günlerde giyebileceğiniz modellerden oluşuyor.Hem günlük hem de özel günler için kullanabileceğiniz Setrms pardesü modelleri,zaman ve mekan tanımıyor.

setrms düğme detaylı asimetrik pardesü

Yazımızda yer alan pardesü modellerini setrms.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın