Sponsor Reklam


setrms 2016 yaz sezonu

setrms 2016 yaz koleksiyonu kataloğu modelleri

setrms 2016 yaz sezonu

Setrms giyim, her yeni çıkan koleksiyonlarında özellikle abiye elbise modelleri, pardesü, ferace ve tunikleri ile beğeni toplayan tesettür giyim markalarından biri. Setrms abiye modelleri yeni sezonda da kabarık, prenses, nakışlı ve el emeği göz nuru işlemeli modelleriyle; tesettür abiyeler arasında açık ara önde fark yaratacağa benziyor. Tunik modellerinde bu sezonun modası bol ve dökümlü kesimlere yer veren setrms tuniklerinde yarasa model ve asimetrik kesim tunik modelleri göze çarpıyor.

setrms 2016 yaz koleksiyonu yine çok şık, yine çok çeşitli..

Setrms ferace çeşitleri her yeni sezon birbirinden şık olmasının yanında; bir saniyede giyip sokağa çıkabildiğimiz tesettür giysileri olması açısından, kapalı hanımlara kolaylık ve pratiklik sunuyor. setrms elbiselerinde yaz sezonuna özgü açık renkler ve moda desenler dikkat çekiyor. çizgili ve zigzag desenli monokrom detaylar; kap, tunik, pardösü ve eşarplarda öne çıkıyor. monokrom desenleri bu sezonda da birçok markada olduğu gibi, setrems 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunda da değişik ve gizemli modeller eşliğinde en şık haliyle hayat buluyor.

pelerinli ve volanlı kesim abiyeler, kap ve tunikler feminen bir tarzın altını çizerken, naif ve zarif tesettürü vurguluyor. genç tesettürlü kızları unutmayan setrms yaz sezonu ürünleri arasında yazın vazgeçilmezi ince kot parçalara da yelek, ceket, kap ve tunik modellerinde yer veriliyor..

setrms 2016 yaz kataloğu çekimleri

Setrems’in yaz sezonu kataloğuna ait birbirinden güzel ve modern tesettür giyim modelleri arasında; nişanlık ve söz kıyafeti olarak da kullanılabilecek şık tesettür abiyeler, mezuniyet, davet ve gece elbiseleri, tunik modelleri, feraceler, denim yelekler, kap ve pardesüler de yer alıyor..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın