Sponsor Reklam


Nişantaşı Butiklerinden GIZIA Gate'de Yaz Koleksiyonları

Nişantaşı Butiklerinden GIZIA Gate’de Yaz Koleksiyonları

Türkiye’nin ilk tasarımcılara özel multibrand konsept mağazası Nişantaşı GIZIA GATE’de Özel Tasarım Yaz Koleksiyonları Giderek Artıyor

Nişantaşı Butiklerinden GIZIA Gate'de Yaz Koleksiyonları

37 tasarım markasının koleksiyonlarını ilk kez aynı çatı altında buluşturan multibrand konsept mağaza GIZIA GATE, Türk modasına yön veren tasarımcılarına yeni isimler ekleyerek büyüyor..

Bora Aksu ilkbahar yaz koleksiyonu GIZIA GATE’de

Başarısını uluslararası alanda yaptığı işlerle tescilleyen Türkiye’nin en değerli tasarımcılarından Bora Aksu, Türk modasının yenilikçi yüzü GIZIA GATE’de.

Çocukluğundaki unutulmaz yaz günlerinin, gün doğumu ve batımının en güzel olduğu anların ana temasını oluşturduğu, romantik Bora Aksu SS16 koleksiyonu Gizia Gate’de satışa sunuldu.

Bora Aksu koleksiyonunda, 20.YY başlarında yaşayan amatör fotoğrafçı Etheldreda Laing’inin Oxford’taki evlerinin rengarenk bahçesinde çektiği, kızının canlı ve parlak renklerdeki fotoğraflarından ilham alıyor. Hatıralarındaki limon, portakal ve nar ağaçlarıyla dolu yemyeşil bahçelerin ilhamıyla tasarlanan koleksiyon renk ve ışığın muhteşem birlikteliğini sergiliyor.

Güneş ışığının, bitkilerin, yaprakların ve çiçeklerin renklerinin dakika dakika değişmesinden esinlenilen koleksiyonda, ipek, tül kumaşlar, organzeler, dantel, pamuk ve brokar kumaşlar kullanılıyor. Pürüzsüz kumaşlardaki işlemeler ve sofistike vintage ruhun hissedildiği tasarımlarla uyumlu, özel yapım şık ceketler dikkat çekiyor.

Koleksiyon yumuşak beyaz tonları, pembesi pudra ve yumurta sarısı, yoğun çiçeksi renkler ile karşılaştırılan renk paletinden oluşuyor. Koyu turuncular ve fuşyalar yazın sıcaklığını yansıtırken, yumuşak pembe tonlarından mercan rengine doğru geçişlerle her bir tasarım, yazı coşkuyla karşılıyor.

Nişantaşı Butiklerinden GIZIA Gate’de Yaz Koleksiyonları

GIZIA GATE’ de koleksiyonları satılan tasarımcılar;

ARZU KAPROL, ASLI FİLİNTA, BELMA ÖZDEMİR, BEYZA DALBAŞAR-GENERATION WHY, BORA AKSU, CENAN ABAS-CASHHIMI, DB BERDAN, DİDEM ERDEM, ELA KÖSEOĞLU, ERKAN DEMİROĞLU, EVREN KAYAR, GAMZE SARAÇOĞLU, GÖKAY GÜNDOĞDU T.A.G.G, GÜL AĞIŞ – LUG VON SIGA, GÜLÇİN ÇENGEL, HAKAN URFALIOĞLU – CULT OF CUDDLE, HAKAN YILDIRIM, HANDE KASAPOĞLU, HANDE ÇOKRAK-MAID IN LOVE, MEHTAP ELAİDİ, MELTEM ÖZBEK, NİHAN PEKER, BARRUS – NESLİŞAH YILMAZ, ÖZGÜR MASUR, ÖZLEM AHIAKIN, ÖZLEM KAYA, ÖZLEM SÜER, SEDEF ÇALARKAN, SEDEN KIŞLALI, SİMAY BÜLBÜL, TUBA ERGİN, TUVANAM, YAEL MOREL, ZEYNEP ERDOĞAN, ZEYNEP TOSUN, MURAT AYTULUM, RAİSA&VANESSA koleksiyonları Türkiye’nin ilk tasarımcılara özel multibrand konsept mağazası GIZIA GATE’de tüketicilerle buluşuyor. Mağazada GIZIA ve GIZIA Casual markalarının koleksiyonları da yer alıyor.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın