Sponsor Reklam


Nihan 2016 Yaz Sezonu Tesettür Giyim Kataloğu

Nihan 2016 Yaz

Nihan giyim bilindiği gibi bir Tuğba & Venn markası, ve gerek sade tasarımlarıyla gerek genç tesettür giyime yönelik spor tesettür giyim modelleri ile en çok da genç kapalı kızların ilgisini çeken tesettür markalarından. Nihan yaz sezonu giyim modellerinden katalog modelleri şimdi resim galerimizde..

Nihan 2016 Yaz Sezonu Tesettür Giyim Kataloğu

2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu tamamen hazır olan tesettür giyim markalarından biri de Nihan Giyim. Her sezon olduğu gibi yalın ve modern çizgisinden ayrılmayan tesettür kıyafet markası Nihan, yeni sezonda da şık ve rahat giyinmek isteyen tesettürlü hanımların vazgeçilmezi olacak. Nihan Giyim ilkbahar yaz koleksiyonu katalog için çekimlerini birbirinden özel parçalarıyla Venezia AVM mekanında gerçekleştirdi. Etek, tunik, elbise, pardesü, kap çeşitlerini yaza uygun renk ve kumaşlarla sunan Nihan 2016 yaz sezonu tesettür giyim modelleri, renkli koleksiyonuna ipek eşarp ve ipek şallarını da ekleyerek ürün yelpazesini genişletiyor. Yaz sezonunun tüm moda trendlerini koleksiyonununda görebildiğimiz markanın tesettür giyim 2016 ilkbahar/yaz sezonunda öne çıkan renkler; pembe, yeşil, mavi gibi açık renkler oldu. Nihan giyim tasarımlarında hakim olan boydan sade parçalar, trend detaylar ile kombinlenmiş. Etnik nakışlar, geometrik desenler gibi sezon modasını görebileceğimiz kapalı giyim parçalarına, yaz kış zamansız modanın desenlerinden ekose desenler eşlik ediyor.

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Tastamam

Muhafazakar duruşunu modern çizgiyle buluşturan marka, her koleksiyonunda olduğu gibi yeni koleksiyonunda da gençlere özel spor ve şık tasarımlara imza atıyor. Nihan, 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu’nda trenchler ile oldukça uyumlu kombinlenebilen spor gömlek modelleri, kapşonlu sweatshirt ürünleriyle gençlerin imdadına yetişecek. Kumaş seçiminde yaza uygun ince ve rahat kumaşlar tercih eden Nihan, keten kumaşla tasarladığı parçalarla da beğeni toplayacak.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın