Sponsor Reklam


Nihan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Nihan 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu

Muhafazakar duruşunu modern çizgiyle buluşturan marka, her koleksiyonunda olduğu gibi yeni koleksiyonunda da gençlere özel spor ve şık tasarımlara imza atıyor. Nihan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda trençkotları, spor gömlekleri, sweatshirt modelleri ile gençlerin imdadına yetişecek.

Pardösü anlayışına farklı bir bakış getiren Nihan yeni sezon koleksiyonunda da dış kapalı giyimi ürünlerini spor ve şık görüntüyle buluşturuyor. Gençlere hitap ettiği kadar hemen hemen her yaşa yönelik tasarımlara imza atan marka, tüm zevklerin buluştuğu bir koleksiyon sunuyor. Kumaş seçiminde yaza uygun ince ve yumuşacık dokular tercih eden marka, keten kumaşla tasarladığı parçalarla da beğeni toplayacak.

Nihan 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonunu görücüye çıkaran tesettür giyim markalarından biri de Nihan Giyim oldu. Her sezon olduğu gibi çizgisinden ayrılmayan marka, yeni sezonda da tesettürlü hanımların vazgeçilmezi olacak.
Nihan Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonunun birbirinden özel parçalarını, Venezia AVMde gerçekleştirdiği çekimle sunuyor. Etek, elbise, pardüse, kap modelleri ile baharın havasını, renk ve dokularıyla sunan Nihan, cıvıl cıvıl koleksiyonuna eşarp ve şallarını da ekleyerek, sezona bomba gibi düşüyor.

Sezon trendlerini koleksiyonunun tamamında yansıtan Nihan, yine sezonda öne çıkan renkleri kullanıyor. Pembenin, yeşilin, mavinin en güzel tonları dikkat çekenler arasında yer alıyor. Nihanın tasarımlarında hakim olan tek renk sade parçalar, ayrıntılarla da bir araya gelerek hareket kazanıyor. Etnik nakışları, geometrik desenleri görebileceğiniz parçalara, ekose desen eşlik ediyor.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın