Sponsor Reklam


Kayra spring summer collection

Kayra Giyim 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Kayra spring summer collection

Özellikle genç tesettür giyim modelleri ve spor tesettür kıyafetleriyle beğeni toplayan, birçok dizinin sponsorluğunu da yapmış tesettür markalarından Kayra giyim, yeni sezona ait birbirinden rahat kesimli ve şık duruşlu tesettür giyim modellerini piyasaya sundu sunmasına ancak yeni sezon kataloğunu hala bizlerle paylaşmamıştı. Bugün kayranın yeni sezon kataloğu tüm takipçileri ile web sitesinde paylaşıldı bizler de sizler için tozlu tesettür giyim sayfamızdan yayımlıyoruz bu güzel tesettür kıyafet lookbook’unu..

Kayra Giyim 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

Tanıtım videosunda desenlerin ve renklerin egzotik olduğu kadar Marakeş’in etnik kültürü ile de uyumlu olan ortadoğu desenleri olduğunu görebiliyoruz. Kayra 2016 elbise modelleri sezonda şıkır şıkır olduğu kadar, rahat ve yazlık kumaşlı olmalarıyla konforu garantiliyor gibi. Pardesü, kap ve trençkot modelleri ile her zaman farklı olmayı vaad eden Kayra giyimin yeni sezon pardösüleri ve kapları da değişik modelleriyle dikkat çekmekte. Renklerde zeytin yeşili, haki, kiremit rengi, hardal sarısı, mürdüm rengi, mavi ve turkuazı sıkça kullanan Kayra‘nın vazgeçilmez yaz renklerinden olan pudra rengi ve ekru beyazı tesettür giyim parçaları da koleksiyonda yerini alıyor..

Kayra Marakeş katalog çekimleri

Kayra 2016 ilkbahar yaz kataloğunda dikkat çeken renkler pudra tonları, kırmızı ve yeşilin iddialı renkleri ile beyazın kontrast tonları oldu. Rahat ve spor parçalara da koleksiyonunda bolca yer veren Kayra giyim, yazın serin tutan kumaşları da koleksiyonunda cömertçe kullandı.

İşte Kayra’nın yeni sezon koleksiyonundan elbiseler, etek pantolonlar,tunik, abiye, ceket ve kaplar..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın