Sponsor Reklam


Kayra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra giyim 2016 ilkbahar yaz kataloğuna ait abiye, elbise, kap, yelek ve tunik modelleri içeren tanıtım videosunu bugün sosyal mecralarda paylaştı.

Fas’ta gerçekleşen muhteşem çekimlerini bitiren Kayra giyim markası, yurda dönerek tesettür giyim modellerini mağazalarına göndermeye başladı.

kayra 2016 ilkbahar yaz giyçık modelleri kayra 2016 ilkbahar yaz kap modelleri kayra 2016 patchwork giyçık kap modelleri kayra 2016 ribana yakalı lacivert pardesü Oldukça ruhani ve huzur dolu bir video hazırlayan Kayra giyim 2016 ilkbahar yaz sezonunda, yazlık tesettür giyim modelleri de en az video çekimleri kadar huzurlu ve mistik.

Bizim favorimiz etnik desenli tesettür giyim modelleri ve salaş tesettür kıyafetler olurken, 2016 kayra abiyelerini, maksi ipek elbise modellerini ve brokar kumaştan kaftan takımlarını da oldukça göz kamaştırıcı bulduğumuzu itiraf etmeliyiz.

Kayra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Kayra 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Tanıtım videosunda desenlerin ve renklerin egzotik olduğu kadar Marakeş’in etnik kültürü ile de uyumlu olan ortadoğu desenleri olduğunu görebiliyoruz. Kayra 2016 elbise modelleri sezonda şıkır şıkır olduğu kadar, rahat ve yazlık kumaşlı olmalarıyla konforu garantiliyor gibi. Pardesü, kap ve trençkot modelleri ile her zaman farklı olmayı vaad eden Kayra giyimin yeni sezon pardösüleri ve kapları da değişik modelleriyle dikkat çekmekte. Renklerde zeytin yeşili, haki, kiremit rengi, hardal sarısı, mürdüm rengi, mavi ve turkuazı sıkça kullanan Kayra‘nın vazgeçilmez yaz renklerinden olan pudra rengi ve ekru beyazı tesettür giyim parçaları da koleksiyonda yerini alıyor..

Kayranın yeni çıkan yaz sezonu kataloğunu full görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz! 🙂

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın