Sponsor Reklam


Kayra 2016 İlkbahar Yaz Katalog Modelleri

Kayra giyim bilindiği gibi uzun yıllardır ülkemizde özellikle kapalı giyinen hanımlar için tesettürlü giyim modelleri üreten bir markadır. Şimdilerde yeni tesettür modasının öncülerinden olan Kayra giyim, her yeni sezon çıkarttığı pardesü, kap, elbise, tunik, abiye ve giyçık ferace modelleri kadar, giysi katalogları için çekim yaptığı ülkeler ile de dikkat çekmekte.

Yeni sezon Kayra ilkbahar yaz katalog modelleri için çekimlerini Fas’ta gerçekleştirdi. Mistik ve ortadoğunun etnik yapısından etkilenen bir koleksiyon ortaya koyduğunu, çekim yaptığı ülke ile de göstermiş oldu.

yeni sezonda kayra romantik, mistik ve etnik desenlerin etkisinde

Kayra 2016 ilkbahar yaz kataloğunda dikkat çeken renkler pudra tonları, kırmızı ve yeşilin iddialı renkleri ile beyazın kontrast tonları oldu. Rahat ve spor parçalara da koleksiyonunda bolca yer veren Kayra giyim, yazın serin tutan kumaşları da koleksiyonunda cömertçe kullandı.

İşte Kayra’nın yeni sezon koleksiyonundan elbiseler, etek pantolonlar, tunik, abiye, ceket ve kaplarla ilk modeller..

Kayra 2016 İlkbahar Yaz Katalog Modelleri

Kayra 2016 İlkbahar Yaz abiye elbise modelleri Kayra 2016 İlkbahar Yaz çanta modelleri Kayra 2016 İlkbahar Yaz elbise tunik hırka modelleri Kayra 2016 İlkbahar Yaz etnik desenli tesettür giyim modelleri Kayra 2016 İlkbahar Yaz giyim modelleri Kayra 2016 İlkbahar Yaz rahat salaş tesettür giyim modelleri

Kayranın yeni çıkan yaz sezonu kataloğunu full görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz! 🙂

En Güzel Tesettür Online Satış

Kayra 2016 İlkbahar Yaz Katalog Modelleri” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın