Sponsor Reklam


Havin Giyim 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

havin giyim 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu

Geçmişi çok ötelere gitmese de tesettür giyim modelleri ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bir marka olma yolunda ilerleyen, Havin Giyim 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu güzel kıyafet modelleri ile birlikte yapılan katalog çekimiyle müşterilerinin beğenisine sunularak yurt genelindeki Havin bayan giyim mağazalarına gönderildi.

2001 yılında kurulan Havin Giyim, bayan giyimi ile yıllardır kapalı hanımların hayal sınırlarını zorlayacak, keyifli bir ortamda aradıkları kaliteyi ve şıklığı zevkle seçebilme olanağını sunmaktadır.

Kurulduğu günden bu yana sunduğu yenilik ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini garantileyen, satış politikası ve sonrasında sunduğu hizmetlerle kapalı giyimi konusunda hizmet veren kuruluşlar arasında kendine özel bir yer edinmiş olan HAVİN GİYİM, benimsemiş olduğu bu temel ilkeleri doğrultusunda Türkiye’de bir marka haline gelmiştir. Bu bağlamda çok yönlü bir müşteri kitlesine sahip olan Havin Giyim yıllardır verdiği hizmetlerle tabanı güçlü, köklü bir müşteri portföyüne imza atmıştır.

Havin Giyim 2016 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

Havin giyim yeni sezon kataloğunda, birbirinden şık ve modaya uygun tunik modellerinden, genç tesettürlü kızlara uygun kaplara, davet ve özel günlerde giyilebilecek boydan maksi abiye elbise çeşitlerinden, yarasa kollu feracelere, fit kalıplı kuplu pardüse modellerinden, spor kap modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde ve senenin modası renklerde tesettür giysisi bulmak mümkün..

“Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesidir” fikriyle amacımız; hızla değişen ve gelişen teknoloji karşısında ortaya çıkan rekabet ortamında ve tüketicinin daha bilinçli harcama yaptığı ve hizmet beklediği günümüzde yeni ve tesettür giyimde özgün tasarımlar ve bunların sunuluş biçimleriyle piyasada edinmiş olduğumuz yeri korumak ve günün değişken motifleri karşısında farklı, yenilikçi, modern, yüksek kalite anlayışı ve hizmet düşüncesiyle kurduğu modelleriyle ismine yakışır hizmet sunmaya devam etmektir.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın