Sponsor Reklam


Armine 2016 Yaz Koleksiyonu Eşarp

Armine yeni sezon eşarp kataloğu 2016 yaz

Armine 2016 Yaz Koleksiyonu Eşarp

Her yeni sezon eşarp modelleri merakla beklenen tesettür giyim ve ipek eşarp markası Armine, moda kıyafet ve eşarplarını ilkbahar yaz sezonu kataloğunda bir araya getirdi. Armine Giyim yeni sezon kataloğu için tık tık! 2016 ilkbahar yaz trendlerini kataloglarına yansıtan Armine moda ürünleriyle bu sezonda da dikkat çekecek. daha önce tüm cilt katalog olarak yayına aldığımız Armine bahar koleksiyonu.

Armine yeni sezon eşarp kataloğu 2016 yaz

Eşarp bağlama stilleri ile de çok konuşulan Armine eşarp modellerinde bu sezon mavi, kahve ve pembenin yaza en yakışır canlı ve feminen tonlarını görebilirsiniz. Armine mağazalarından ve online mağazalardan satın alınabilen armine eşarp fiyatları yeni sezonda indirimli fiyatıyla 135 lira civarında..

Armine yeni sezon eşarp kataloğu 2016 yaz

Armine yeni sezon eşarp kataloğu 2016 yaz sezonu için birbirinden güzel ipek tivil eşarplar sunuyor. Her sezon yeni koleksiyonlarıyla öncü bir tavır ortaya koyan Armine 2016 İlkbahar-Yaz Eşarp Koleksiyonu; bu sezonda iki farklı tema ile koleksiyon çıkarmış. Armine Trend ve Armine İlkbahar Yaz isimlerinde iki çeşit eşarp çeşidi bu yaz Armine mağazalarında. Şal modellerinin de yer aldığı Armine Trend temasında, Armine; yenilikçi desenler ve kumaşlar kullanmış. Birbirinden renkli ve genç tesettür kombinleriyle uyumlu şallardan olan yeni çıkan Armine şal modelleri; özellikle genç tesettürlü kızların ve yeni kapanan bayanların beğenisini kazanıyor. Armine klasik eşarp modelleri yılın moda trendlerindeki renkleri ve şık desenleriyle moda tutkunu kapalı hanımların gözdesi.. Gül bahçesi gibi zarif eşarplarda, göz alıcı 2016 yaz modası renkleri ve feminen floral desenler Armine Eşarbın şık doğasına vurgu yapılıyor!..

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın