Sponsor Reklam


Armine 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu Sitemizde

Armine 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu tozlu tesettür giyim farkıyla ilk olarak bizim sitemizde, karşınızda! Geçtiğimiz haftalarda yeni çıkan tesettür koleksiyonlarına değinirken armine giyimin de en yeni parçalarından eşarp ve giyim modellerine yer vermiştik burada ve şurada. Mağazalarına çoktan gönderdiği yeni sezon koleksiyonuna ait kataloğunu bugün bizlerle paylaşan Armine giyimin en yeni çıkan tektstil ve eşarp/şal modellerini aşağıdaki videodan ve resim galerimizden görüntüleyebilirsiniz!

Armine 2016 İlkbahar Yaz Kataloğu

armine giyim

İlkbaharın ve yazın tüm enerjisini üzerinize taşıayacak renk ve desenlerde, canlı mı canlı zarif mi zarif bir armine tesettür koleksiyonu, yeni sezonda sizleri bekliyor..

yeni sezon armine kataloğu

23

Armine yeni sezona iddialı giriyor

dantelli zarif armine giysilerinin ve çizgili klasik yaz desenlerinin övgüye değer olduğu armine yeni yaz sezonu kataloğunda, zamansız şıklık getiren klasik tesettür kıyafetler ve spor tesettür giyim modelleri de yer alıyor. pardösü, trençkot, kap ve tunikler gençliğin dinanizmine ayak uydururken, elbise, etek ve pantolon etekler arminenin feminen çizgisini bozmadığını gösteriyor.. pudra pembesi, bebe mavi, çimen yeşili, bej tonları ve lacivertin marin tonlarını her yaz koleksiyonunda gördüğümüz gibi arminenin yeni sezon koleksiyonunda da görebiliyoruz..

5

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın