Sponsor Reklam


Alvina 2016 ilkbahar yaz

Alvina 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Alvina 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İlkbahara göz kırptığımız şu günlerde bir ilkbahar yaz koleksiyonu da Alvina Giyim‘den geliyor. Çok yakında Alvina mağazalarında sergilenecek ve satışa sunulacak olan Alvina 2016 ilkbahar yaz koleksiyonuna ait yeni moda tesettür giyim modelleri, bu sezonda da şıklığına şıklık katmak isteyen ve gündelik hayatında modern tesettürlü giyimi tercih eden kapalı hanımların beğenisine sunulacak..

Alvina 2016 ilkbahar yaz

Geçiş mevsimlerinin vazgeçilmezi trençkot, kap ve yelek modellerinin çeşitliliği Alvina 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunun en çok tercih edilecek tesettür giyim modelleri olabilir. Abiye tesettür kıyafetler, elbise modelleri ve alvina eşarplar ise yeni sezon alvina koleksiyonunun en dikkat çekici parçaları olmaya aday.

alvina 2016 ilkbahar yaz yelek modelleri

2016 sonbahar kış Kapadokya koleksiyonu ile beğeni üstüne beğeni toplayan Alvina giyimin geçen sezonun seri sonu tesettür kıyafetleri halen online mağazalarında ve bayi satış noktalarında satın alınabilmekte. Kış outlet ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası bulunan Alvina giyimin yeni sezon ürün fiyatları ise merakla bekleniyor.

Çanta, şal ve eşarp kreasyonu gibi ürün çeşitliliğine sahip Alvina koleksiyonlarında bu sezon yine senenin sezon modası bayan çantaları, ipek eşarplar ve şalların en güzel renkleri kullanılıyor.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın