Sponsor Reklam


aker giyim modelleri 2016

2016 Aker Tesettür Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Şık ve asil görünümü tercih edenlerin tesettür kıyafet markası Aker giyim modelleri mağazalarına gönderildi. Yeni tesettür modasının şık giysilerini, akerin yeni sezon ipek eşarpları ile kombinleyerek, farklı ve elegant bir stil elde edebilirsiniz.

2016 Aker Tesettür Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Aker bu sezon, olgun ve sade tasarımlara yer veren bir ilkbahar yaz kapalı giyim koleksiyonuna daha imza atıyor.

aker giyim modelleri 2016

Aker 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu 

Aker bu sezon rahatlığı ve kaliteyi yine ön planda tutarak, daha sade ve minimal bir tarza yer vermiş kreasyonunda. Aker 2016 İlkbahar Yaz sadelik ve romantiklik arası hafif kumaştan ve en moda desenler arasındaki kontrastı sıkça kullanmış. Minimal tarzın yine öne çıktığı aker ilkbahar yaz koleksiyonunda, buz mavisi tonları gibi mavinin yaza en çok yakışan açık renkleri moda renkler olarak göze çarpıyor. Aker yeni sezon, hem eşarplarında, hem de tesettür giysilerinde, ilhamını genellikle doğanın renklerinden ve desenlerinden alıyor. Romantik Aker giyim modellerinin kataloglarına mutlaka göz atmalısınız.

Tesettürlü iş kadınlarına ofis kombinleri için en iyi alternatifler arasında sunulabilecek giyim parçaları yine Aker’de. Yaprak ve ağaç dalı desenli, yaza çok yakışan tropikal desenli eşarplarla kombinlenebilecek sade ve şık tunik, döpiyes, kap, pardesü ve elbise modelleri gibi. Son yıllarda eşarpların vazgeçilmez moda deseni zincir desenli aker eşarp modellerini ise gold renkli giyimlerle en özel günlerinizin baştacı edebilirsiniz. İstanbul manzaralı eşarp modelleri Aker 2016 ilkbahar yaz koleksiyonunun belki de genç tesettürlülere en çok yakışacak scarf style modelleri. Koleksiyona damgasını vuran hemen hemen her eşarbında öne çıkan İstanbul manzaraları, herkesin kendisiyle özdeşleştirebileceği alternatifler sunuyor. Benzersiz, sıra dışı tasarımlarını eşarplarında bulunduran Aker, güncel moda anlayışıyla İstanbul’u eşarplarla baş tacı ediyor. Logolu Sade Tasarımlar markanın adını taşıyan düz renk eşarp tasarımları, renklerindeki çekiciliği ve canlılığıyla tüm koleksiyonda olduğu gibi eşsiz kalite sunuyor. Aker, uzun yılları kapsayan tecrübesiyle her yıl olduğu gibi bu yıl da kendini yenileyerek en iyiyi sunuyor.

En Güzel Tesettür Online Satış

Bir Cevap Yazın